Dowiedz się więcej o ofercie dystrybutora przekładni falowych na https://tinyurl.com/ygycde9b.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz powszechniejsze wykorzystanie robotyki w najróżniejszych sferach przemysłu, wymusza poszukiwanie efektywnych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych

Działająca od przeszło dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, silników DC, a także motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) wytwarzanych z surowców wysokiej jakości przez cenionych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy szczycące się nadzwyczajną niezawodnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy sprzętu medycznego, a ze względu na możliwość ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, dużej wilgotności (nawet do 90%), a także przy wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Firma Ultra Robotics oferuje też produkty Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec oraz Sesame Motor Corp.

Lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]