Dowiedz się więcej o skrzynce telekomunikacyjnej.

Skrzynki teletechniczne muszą sprostać wielu wymaganiom i być niezwykle ergonomiczne. U producentów wyróżniamy wiele ich modeli, których struktura musi być przygotowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – przepływ sygnału bezprzewodowego

Skrzynka telekomunikacyjna musi być skonstruowana z solidnego metalu i być wyposażona w odpowiednie otwory, które wspomagają wentylację oraz umożliwiają przepływ sygnału bezprzewodowego. U dystrybutorów znajdziemy kilka kluczowych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na otwartej przestrzeni, która musi wytrzymać ingerencje osób trzecich, jak również urazy mechaniczne. Inna ważna grupa to skrzynka umieszczona wewnątrz mieszkań, w której mieszczą się kable telekomunikacyjne – np. skrętki koncentryczne oraz główne przyłącza sprzętów – wzmacniacze RTV, wejścia optyczne. Moduły w środku skrzynki możemy przyłączyć np. na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – dedykowane komory

Ważnym elementem jest też ochrona przed ingerencją osób niepowołanych do środka szafki. Specjalne zasuwy doskonale spełniają swoją rolę. To istotne także w mieszkaniu, w którym przebywają małe dzieci. Nie można zapominać też o zachowaniu porządku wewnątrz szafki – do tego celu służą specjalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele modeli szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu szybko dostosujemy je do swoich potrzeb.

Lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]