Chcesz kupić baseny kąpielowe? Sprawdź http://www.baseny.kapielowe.pl.

Basen kąpielowy praktycznie zawsze kojarzy się z prestiżem, lecz jest to też ogromna przyjemność, sposób na odpoczynek bądź na uprawianie sportu. Na basen więc na pewno warto się zdecydować, pamiętajmy jednak, aby stawiać wyłącznie na najlepsze rozwiązania. Baseny kąpielowe zaprojektowane, wybudowane i konserwowane przez profesjonalistów to gwarancja ich funkcjonalności oraz solidności.

Jakie baseny kąpielowe są dostępne w sprzedaży?

Baseny dzielą się na baseny do użytku profesjonalnego, na przykład do salonów spa lub pływalni, a także baseny prywatne – wewnętrzne, ogrodowe czy przydomowe. Podział na baseny wewnętrzne i zewnętrzne to kolejne kryterium. W przypadku basenów wewnętrznych konieczne jest wybudowanie hali basenowej, która powinna spełniać pewne warunki, na przykład tyczące się wilgotności powietrza bądź odporności materiałów budowlanych na chemię basenową. Zatrudnienie profesjonalnej ekipy jest więc konieczne do jego budowy.
Poza tym istnieje wielka ilość typów basenów. Dostępne są różne kształty: płytkie brodziki, baseny prostokątne, okrągłe czy ósemkowe czy podłużne baseny typu fast lane, idealne dla entuzjastów pływania i zwolenników dbania o formę. Dostępne są także baseny o rozmaitych konstrukcjach, na przykład takie, które mają całe niecki wpuszczane w ziemię bądź też obniżony poziom wody, co wygląda bardzo efektownie.

Dodatkowe akcesoria do basenów kąpielowych

Chcąc zminimalizować wydatki, przy projektowaniu i budowie basenu można postawić na podstawowe rozwiązania, jednak nie w każdym przypadku dodatkowe akcesoria generują wielkie wydatki. Efektownie wygląda na przykład oświetlenie basenowe, które podświetla wodę, przez co dekoruje też ogród albo halę basenową. Doskonałym wyborem w przypadku basenów zewnętrznych jest zadaszenie, które pozwala wydłużyć sezon kąpieli z trzech do aż sześciu miesięcy, a ponadto chroni prywatność oraz gwarantuje bezpieczeństwo najmłodszych członków rodziny i zwierząt domowych. Jeżeli basen ma być wykorzystywany głównie do wypoczynku, dobrze będzie zamontować specjalne schody. Tego rodzaju akcesoriów jest jednak dużo więcej – pewne podwyższają walory użytkowe basenu, inne natomiast nadają mu bardziej ekskluzywny charakter.

Lokalizacja:
Baseny Kąpielowe Biuro Budowy, Projektów i Doradztwa Sp. z o.o.
ul. Rubinowa 2A
44-121 Gliwice

Tel.: +48 (32) 332-69-11
E-mail: [email protected]