Znajdź podpory stropowe.

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niemożliwa. Jak się je wykorzystuje? Kiedy opłaca się wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – rodzaje i jej funkcja

Pośród szalunków rozróżniamy podpory stropowe oraz deskowania ścienne i do wykopów. Ten pierwszy rodzaj używany jest do podtrzymywania stropów – z pomocą tego tymczasowego modułu konstrukcyjnego możliwe jest zalanie stropu cementem i odpowiednie jego uformowanie. Istotną funkcję pełnią również drewniane dźwigary oraz stoliki szalunkowe – niezastąpione w trakcie wykonywania prac budowlanych. Podpory szalunkowe wykonywane są ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję regulacji wysokości, dzięki czemu można z nich korzystać w rozmaitych sytuacjach. Standardowo w sprzedaży można dostać podpory o zakresie od 160 do 300 cm bądź od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się ogromną wytrzymałością, są także łatwe w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są ogromne. Pośród czołowych producentów wyróżniamy podpory Peri, szalunki Altrad, a także części wykonywane przez firmy Pionart, Olan czy Hunnebeck. Na szczególną wzmiankę zasługują podpory Peri wyróżniające się przemyślaną konstrukcją, znakomitą jakością oraz nowatorskimi rozwiązaniami. Podpory szalunkowe Peri są dostosowane do użytkowania nawet w najtrudniejszych warunkach. Aktualnie wiele przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wypożyczenie szalunków – atrakcyjne ceny powodują, że usługi te zyskują na popularności. Wypożyczenie podpór stropowych to także oszczędność czasu.

Lokalizacja:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]