Kliknij tutaj, aby skorzystać z wiedzy polskiego psychologa w UK.

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy tłumnie zaczęli udawać się na Wyspy. Obecnie przez Brexit zjawisko emigracyjne praktycznie rzecz biorąc zanikło, jednak ciągle nie brak ludzi skłonnych do pracy bądź rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii może generować ogrom utrapień, z którymi ciężko jest się uporać bez pomocy specjalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego udać?

Pobyt na emigracji oraz mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, a także praca na terenie obcego państwa, mogą generować wiele komplikacji, którym bardzo ciężko jest sprostać. Rozłąka z rodziną nierzadko wywołuje ogromny stres. Do tego nieraz dochodzą także kłopoty z nawiązaniem znajomości ze współpracownikami czy w ogóle z dostaniem etatu. Brak opanowania języka, który ciągle jest wcale nierzadko spotykany, sprawia, iż błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od kolegów z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do poważnych wahań nastroju czy zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Odruchy tego rodzaju naprawdę ciężko jest poskromić bez pomocy psychologicznej. Z tego powodu nie wolno bać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że informacje , które zostały przekazane w czasie wizyty zostaną przekazane kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie należy ukrywać kłopotów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, jak uporać się ze stresującymi wydarzeniami, jak również pokazuje jak identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Wizyta odbywa się po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi wszak martwić się tym, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo pojmie to, co radzi jej psycholog.

Lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339