Szukasz więcej informacji o kursie modelowania 3D? Dobrze trafiłeś! Wejdź na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat grafiki nieprzerwanie przechodzi zmiany i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne metody preferując wykonywanie swoich dzieł tylko w formie cyfrowej. Komputery dają artystom nie tylko swobodę wykonywania grafik 2D, ale również modelowania trójwymiarowych obiektów. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie generuje w tej chwili dużych wydatków – można bowiem ściągnąć program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia obrazów 3D i animacji, a który równocześnie jest całkowicie darmowy.

Kursy Blender 3D polecamy w niewielkich grupach

Korzystanie z każdego oprogramowania można przyswoić sobie samemu, niemniej jednak proces ten trwa w takim przypadku dłużej i nierzadko jest niezmiernie frustrujący. Z tego też powodu partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie dużo korzyści przede wszystkim osobom, które niedawno poznali program Blender. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy nakładanie różnorodnych tekstur i efektów na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem doświadczonego instruktora. Pedagog na bieżąco dokonuje korekty modeli wykonywanych przez kursanta zwracając uwagę na detale, które wymagają dopracowania oraz podpowiadając ku temu stosowne drogi. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, by odbywał się on w jak najmniej licznych grupach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów a także pasjonatów animacji

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest współcześnie zdolnością pożądaną i docenianą szczególnie w świecie gier komputerowych, filmu i projektowania. Znajomość programu Blender 3D rozszerza więc przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne prace, które później można bez obaw dołączyć do swojego portfolio. Nie znaczy to natomiast, że kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w animacji i łączą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników takich kursów to po prostu artyści i entuzjaści 3D, którzy chcą rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności bądź odkryć nowe drogi ekspresji.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]