Potrzebujesz długich kolczyków? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Elegancka biżuteria doskonale akcentuje naturalne piękno wszystkich kobiet i sprawdza się w najróżniejszych sytuacjach – można ją założyć na wielkie wesela, do pracy bądź romantyczną randkę we dwoje. Jak dobrać długie kolczyki do typu urody?

Kolczyki długie – jak je dobrać?

Długie kolczyki pasują do różnych typów urody – mogą je zakładać kobiety z silnie zaakcentowanymi kośćmi policzkowymi, jak i te o delikatnych konturach twarzy. Wszystko zależy od rezultatu, jaki pragniemy ostatecznie osiągnąć. Kolczyki o długości co najmniej 2 centymetry wspaniale wysmuklają szyję oraz wyszczuplają twarz, a specjalne ku temu predyspozycje posiadają modele kolczyków o podłużnym, a przy tym wąskim kształcie, np. w postaci pałek bądź listków. Popularne są również wiszące kolczyki w formie subtelnych łańcuszków, które stanowią bardzo delikatny akcent, który nie wybija się stylizacji, a przy tym świetnie wyglądają na uszach. Za sprawą dobrze dopasowanej biżuterii cała sylwetka staje się wizualnie smuklejsza i nabiera wrażenia lekkości. Długie kolczyki mogą też przybrać kształt kółeczek – takie wzory nie wydłużają szyi, ani nie podkreślają konturów twarzy, skorzystają z nich zatem panie, którym zależy na osiągnięciu łagodniejszego tonu stylizacji.

Kiedy możemy założyć długie kolczyki?

Kolczyki długie sprawdzą się tak na co dzień i od święta. Będą perfekcyjnym dodatkiem do szykownej sukni, założonej np. na ślub znajomej, Sylwestra albo studniówkę. Piękne kolczyki srebrne z błękitnymi cyrkoniami zaakcentują błękitny kolor oczu, a pozłacane pałki będą wyśmienicie współgrać z pozostałymi elementami biżuterii. Każdego dnia można z kolei zakładać długie kolczyki srebrne w postaci liści – są niezobowiązujące i doskonale podkreślają styl casual. Na romantycznej randce najlepiej zaprezentują się tymczasem wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zniewalający blask na pewno zachwyci każdego. Dobrym pomysłem na biżuterię do pracy są długie kolczyki srebrne ze szlachetnymi perełkami – to atrybut ponadczasowej klasy.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]