Odszukaj profesjonalistów, którzy wykonają panoramy 360 Google.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to nadzwyczaj atrakcyjna i nowoczesna forma przedstawiania wnętrz zakładów pracy i lokali usługowych. Głównie widzimy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma oraz Google Street View, ale także natrafiamy na nie na najczęściej używanym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on opublikowanie na profilu firmy takiej panoramicznej fotografii. Jak zatem możesz wykorzystać panoramy sferyczne do popularyzacji Twojej marki na Facebooku? Wskazówki przedstawiamy poniżej.

Czym charakteryzują się panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które możemy oglądać pod różnymi kątami. Swobodne przesuwanie fotografii wywołuje doznanie realnego przebywania w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku umożliwiają obejrzenie nieruchomości, budynku czy lokalu poprzez opcję wyboru kierunku, w którym spoglądamy. Fotografie tego typu przygotowuje się z pomocą specjalnej aplikacji oraz aparatów. Dla odbiorców wyłączną różnicą w porównaniu do standardowych zdjęć cyfrowych to sposobność kliknięcia na takie zdjęcie, a w następnej kolejności obrócenia go w każdym kierunku.

Panoramy sferyczne – wyróżnij swoją firmę

Panoramy sferyczne na Facebooka to świetny sposób na reklamę Twojego biznesu bądź firmy. Panoramy 360 stopni dają bardzo duże możliwości prezentacji wnętrza biura, hotelu albo lokalu usługowego. Taka forma zdjęć jest o wiele bardziej przyciągająca oraz pomaga szczegółowo poznać konkretne miejscem. Umieszczenie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku wpłynie pozytywnie na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta i podniesie jego zaufanie w stosunku do usług przez nas świadczonych, co zaowocuje o wiele wyższym prawdopodobieństwem, iż z nich skorzysta.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto udostępnić na Facebooku zwłaszcza jeśli prowadzimy działalność, która opiera się na najwyższej jakości wnętrzach (jak przykładowo hotel bądź sale konferencyjne), ale również jeśli chcemy nakłonić zainteresowane osoby, by skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej czy też po prostu przybliżyć naszym klientom miejsce, w którym pracujemy.

Do opracowania sferycznych zdjęć panoramicznych zatrudnij specjalistę!

Wykonanie zdjęcia 360 stopni, aczkolwiek teoretycznie jest możliwe do opracowania samodzielnie, jednak do celów biznesowych wskazane jest zatrudnić doświadczonego fotografa zajmującego się na co dzień interaktywnymi zdjęciami. Czemu to zalecana opcja? Polecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję przygotowania najlepszej jakości zdjęć, które ponadto będą bardziej interesujące dla widza. Sama usługa nie jest również droga ani trudno dostępna. Fotografów zalecanych przez Google do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci specjaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google i zamieścili wyznaczoną ilość poprawnych zdjęć 360 stopni.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]