Zajrzyj tu żeby dowiedzieć się, kto wykonuje wirtualny spacer 3D.

Wnętrza 3D to doskonały sposób na przedstawienie ewentualnym klientom naszego biura, nieruchomości czy powierzchni usługowej, z których mają zamiar korzystać. Dla sporej ilości klientów opcja zobaczenia takiego lokalu przed wyborem konkretnej oferty jest niesłychanie istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Czym zatem są modele 3D i spacer wirtualny? Jak można użyć taką wizualizację w biznesie i dlaczego warto to robić? Odpowiedź na te pytania przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Co daje wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie sporej ilości fotografii model 3D naszej nieruchomości, któremu przyglądamy się niczym „domowi dla lalek”. W takim modelu widzimy plan wszystkich lokali, a my możemy go przybliżać, przesuwać oraz zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model udostępnia się użytkownikom w postaci interaktywnej, tym samym mają oni dostęp do ogólnej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od opracowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można również zdecydować się na interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, iż prócz przeglądania wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, np. hostelu lub biura firmy, możemy przerzucić się pojedynczym kliknięciem do wybranego pomieszczenia, a następnie rozpocząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer VR umożliwia także przechodzić do innych pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistości.

Wirtualny spacer VR w biznesie – gdzie je zamieścić?

Dzięki modelom 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie dokładnie pokazać klientom konkretną nieruchomość i jej pomieszczenia. Tę metodę promocji można zastosować do prezentacji baru, hostelu albo pracowni, jak również po prostu zademonstrować dużemu kręgowi zainteresowanych wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy też użyć, jeśli sprzedajemy dom, żeby potencjalni nabywcy mieli możliwość szczegółowo zapoznać się z nieruchomością.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym powinno się wykonywać z wielu przyczyna. Pierwszy z nich to opcja opublikowania ich w wizytówce Google Moja Firma, na naszej stronie www bądź udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje również świetną możliwość przekonania klienta, aby wybrał nasze usługi . Klienci, którzy poznają bliżej naszą firmę zaczną darzyć ją dużo szerszym zaufaniem i odbiorą jako rzetelną markę. Jest to też bardzo dobra metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, ponieważ aktualnie – pomimo szerokiego dostępu do tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można zdobyć w prosty sposób — wystarczy zlecić jego przygotowanie wykwalifikowany fotografowi.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]