Szukasz czapraków dla koni? Sprawdź https://horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34.

Czapraki to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które przynoszą zwierzęciu komfort, a zarazem chronią siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich surowców doskonale wchłaniają wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry konia. Jeżeli pragniesz zainwestować w najwyższej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, podszyte szybkoschnącym materiałem, wyprodukowane z bawełny bądź wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni. Dobrze zaplanowana konstrukcja gwarantuje najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, żeby całkowicie dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a jednocześnie podnosiły komfort jazdy. Niektóre modele są wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również dobrze się prezentują. Produkty te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele mają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki dla koni mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]