Chcesz kupić bryczesy do jazdy konnej? Wejdź na horse-trade.pl.

Jazda na koniu wymaga nie tylko godzin pracy, sporych wyrzeczeń i dużych pokładów cierpliwości, ale także odpowiedniej garderoby, która nie będzie krępować ruchów. Chcesz kupić wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Ogromny wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi dotykają do siodła, dzięki czemu minimalizują zagrożenie otarcia naskórka. Prawidłowo uszyte spodnie bryczesy powinny być elastyczne i obcisłe, a zarazem nie ograniczać ruchów i pozwalać na komfortową jazdę w każdych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy uszyte z materiałów wysokiej jakości – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym jeździec będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak kupić najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być przede wszystkim dopasowane do budowy ciała jeźdźca i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując właściwych spodni jeździeckich warto sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który jest wytwarzany z skóry ekologicznej, silikonu, ewentualnie innych materiałów zapewniających porządną przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, obejmujący także uda i łydki, bądź kolanowy. Oddzielną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one posiadać warstwę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które dają komfort cieplny podczas jazdy. Nie bez znaczenia są także walory użytkowe – rozciągliwe zakończenia nogawek czy liczne kieszonki.

Lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]