Jeżeli ciekawi Cię pełna oferta wypraw w góry, skieruj się na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Kochasz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeśli jesteś wymagającym turystą, który docenia pewne i dobrze opracowane eskapady w towarzystwie profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Organizujemy wyprawy, których celem są pasma górskie niemal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do zwolenników górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają aktywne spędzanie wolnego czasu i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego typu ekspedycjach. By wziąć udział w wyprawie niezbędny jest odpowiedni stan zdrowia, a także mocna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o odmiennym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to propozycja dla podróżnych sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w ekspedycjach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o zaawansowanych umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Czemu warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne doznania. Umożliwiają jednocześnie realizację pragnień i poznanie swoich reakcji w niecodziennych okolicznościach. Exploruj.pl angażuje profesjonalnych liderów oraz przewodników znających dogłębnie charakter górskiego terenu, ale także ochoczo dzielących się swoim doświadczeniem z uczestnikami ekspedycji. Są oni również w stanie zmniejszyć potencjalne zagrożenie w skomplikowanych wypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. w Andy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]