Tworzenie i pozycjonowanie stron www - tu znajdziesz pełną ofertę.

Wygoda stron www wynika w szczególności z ich projektów. Tworząc strony internetowe powinniśmy nie tylko opierać się na walorach estetycznych, ale także przyzwyczajeniach klientów – jeżeli nawigacja na serwisie będzie dla nich źródłem trudności, szybko przeniosą się na drugą witrynę i zdecydują się na towary konkurencji. Aby zatem witryna przyniosła nam spodziewane korzyści, powinniśmy zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak jednak wygląda profesjonalnie wykonana witryna? Jak zadbać, by internauci nie wyłączyli jej za szybko?

Projektowanie stron internetowych – na czym polega?

Centralną zasadą, jaką należy sugerować się projektując strony internetowe jest odznaczenie najistotniejszych elementów portalu – przyciągną wtedy uwagę internauty i skłonią go do akcji. Prosto osiągnąć to możemy dzięki użyciu zdecydowanych barw, nie zapominając oczywiście o tym, żeby kolory bilansowały się na stronie. Ważne będzie również to, żeby najważniejsze elementy strony osadzić na osi, po której wędruje uwaga użytkownika – to wynika z standardów od dawna stosowanych w sieci.

Projektowanie stron internetowych – komu zlecić?

Jak łatwo stwierdzić, stworzenie dobrej strony internetowej nie jest łatwe. W razie strony komercyjnej złym pomysłem okaże się więc samodzielne jej przygotowanie. Chcąc zyskać gwarancję, że strona będzie przynosić korzyści, warto powierzyć to fachowcom – najlepiej firmie doświadczonej tak w projektowaniu witryn, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji i promowaniu.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]