Pozycjonowanie Krakow - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

Popularność internetu oraz komfort wykorzystania go do wyszperania potrzebnych usług i produktów przyczyniła się do tego, że każde przedsiębiorstwo pragnie teraz wybić się w sieci. Naturalnie, samo uruchomienie strony firmowej nie znaczy, iż potencjalni klienci do nas trafią – istotna jest przecież widoczność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele małych firm, które świadczą usługi jedynie na określonym obszarze bądź nawet w jednej miejscowości, np. w Gdańsku albo w Krakowie, zastanawia się, czy optymalizacja i pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne – zaprezentuj swoją ofertę docelowym odbiorcom

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług czy też sklepów stosują na ogół frazy lokalne, a więc obejmujących nazwę konkretnego miasta, jak np. “sklep obuwniczy kraków”, “depilacja brwi kraków” lub “restauracja indyjska kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych podmiotów na przedstawienie swojej oferty potencjalnym klientom, zamieszkującym daną miejscowość. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, iż działania SEO zorientowane są na przyrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, założenie i optymalizację wizytówki GMF czy zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem i projektowaniem stron internetowych od ponad 10 lat. Przez ten czas dobrze rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron www i tym sposobem trafić do nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie link building, uaktualnienie treści oraz optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać cyklicznie efekty pozycjonowania.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]