Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o sklepie WooCommerce, znajdziesz na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Prowadzisz firmę i chcesz poszerzyć jej działania o sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, ale także jeżeli nie masz w ogóle strony internetowej i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest idealnym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – błyskawiczna personalizacja sklepu

Ze względu na to, jak ogromnym powodzeniem mogą pochwalić się strony projektowane w oparciu o WordPress, łatwo zrozumieć fakt, iż szybko opracowano wtyczkę dającą możliwość na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę nadano tej wtyczce, posiada mnóstwo atutów. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można łatwo spersonalizować z używając płatne bądź bezpłatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co sprawia, że jest większa szansa na uzyskanie wysokich pozycji w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dotrzeć do szerszej grupy odbiorców. Dzięki wdrożeniu odpowiednich wtyczek zwiększa się też ergonomia sklepu. W paru krokach można w nim założyć płatności on-line i udostępnić klientom zlecenie przelewów za zakupy między innymi za pośrednictwem Transferuj.pl bądź Przelewy24.pl. WooCommerce daje także możliwość ewaluacji sprzedaży (opracowanie przeróżnego rodzaju statystyk) i podpięcia z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – jedynie konieczne wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce zalecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale też zatroszczą się o poprawną semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed atakami cyberprzestępców i instalację tylko sprawdzonych, potrzebnych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci utworzą również blog, na którym łatwo można informować użytkowników o nowościach oraz akcjach promocyjnych albo zamieszczać różne porady i omówienia sprzedawanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]