Biznesmeni cały czas szukają rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a równocześnie ograniczyć czas tracony na wykonywanie części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – zasady funkcjonowania

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a potem śledzi czy przyszły przelewy od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych kluczowych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko ogromnych podmiotów, ale też i tych małych, które w ciągu miesiąca obsługują mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną pożyteczną funkcję, wyjątkowo pomocną tym właścicielom firm, którzy nieustannie natrafiają na problemy z nieterminowymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – zobacz czy przyda się w twoim przedsiębiorstwie

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to użyteczna usługa dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz wybrać tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu obsługuje należności z tytułu abonamentów, toteż bardzo dobrze zda egzamin w szkołach niepublicznych czy językowych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się także domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w określonych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Gdy firma za wykonanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]