Biuro architektoniczne świadczy obszerny wachlarz usług – spełnia marzenia osób, które pragną osiedlić się w komfortowym i ergonomicznym domku jednorodzinnym, ale też kieruje ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji. Architekt opracowuje pełny projekt obiektu, a następnie czynnie nadzoruje rozwój robót, projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje odbudowę budynku bądź proponuje aranżację już egzystujących rezydencji.

Jak pomoże Ci rzetelna pracownia architektoniczna?

Interesują Cię pomysłowe, innowacyjne projekty budowlane? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się od wielu budowli w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie komfortowy, a przy tym ergonomiczny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany zgodne z najnowszymi trendami architektonicznymi.

Biuro architektoniczne – co zrealizowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych i domków jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi obiekty rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze, biura czy mieszkania na wynajem. Konfiguracja przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu, jak również osobistych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektowe może także opracować plan przestronnych i praktycznych garderób, dzięki którym możliwe jest maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]