Konferencja, ważne spotkanie biznesowe albo warsztaty – każde większe przedsiębiorstwo na pewno kiedyś stanie przed nieodzownością przygotowania takiego eventu. Wiąże się to z różnorodnymi zadaniami, które zazwyczaj nie należą do zakresu czynności realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przyszykowanie napojów i posiłków dla jego gości. Jeśli planowane wydarzenie przyciągnie ogromne tłumy, opłaca się zamówić na tę okazję usługę cateringu biurowego.

Catering dla firm – zagwarantuj zaproszonym na kurs przekąski i napoje

Kursy i sympozja biznesowe to spotkania trwające przeważnie po 5-7 godzin, w szeregu przypadków nawet przez kilka dni. Ich uczestnicy otrzymują dokładny grafik wykładów, pomiędzy którymi zaplanowane są maksymalnie dwie-trzy niezbyt długie przerwy, w czasie których ciężko jest zjeść sycący posiłek w pobliskiej kafeterii. Dlatego tak ważne jest zapewnienie gościom drobnych przekąsek oraz napojów, które mogą błyskawicznie skonsumować podczas przerwy, a jeśli organizator zezwoli, nawet zabrać ze sobą na salę wykładów. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z drobnymi przekąskami, które można zjeść bez niebezpieczeństwa pobrudzenia dłoni czy odzieży. Usługa cateringu firmowego obejmuje także użyczenie sprzętu do przyrządzania napojów gorących.

Przerwy kawowe – zapewni to firma świadcząca usługę cateringu biurowego

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj istotna, pozwala wszak uczestnikom rozluźnić się po wielu godzinach intensywnego skupienia. Dodatkowo jest to także sposobność rozmowy z pozostałymi gośćmi i obgadania w bardziej hermetycznej grupie spraw roztrząsanych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który działa na stołówkach biurowców, nie ma szans sprostać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ważnych sympozjów czy płatnych kursów nie powinni przecież pić z tekturowych kubeczków, spożywając zakupione po drodze w sklepie czy też samodzielnie zrobione sandwicze. Zamówienie usługi cateringu biurowego podkreśli więc prestiż spotkania i jednocześnie pokaże, że jego organizator zadbał też o wygodę uczestników.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]