Więcej informacji o szczegółach oferty firm cateringowych w Krakowie znajdziesz tu.

Kiedy organizujesz ważne wydarzenie biznesowe czy prywatne, na które spraszasz znaczną ilość gości, prawdopodobnie nie będziesz mógł samodzielnie zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując popularne przekąski i soki w hipermarkecie – prestiżowe eventy w większości wypadków wymagają odpowiedniej oprawy też w sferze potraw. Wszak nie przystoi rozstawić na stołach gości samych ciasteczek oraz oranżady. W takich przypadkach idealnym wyjściem jest zamówienie usługi cateringu.

Chcesz wynająć usługę cateringową? Klarownie przedstaw własne oczekiwania

Podmioty świadczące usługi cateringowe zazwyczaj oferują parę jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji urodzin, chrztów albo wesel, catering firmowy i catering świąteczny, czyli obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są drobiazgowo dostosowane do wymogów poszczególnych eventów, przez co zauważalnie różnią sięmiędzy sobą m.in ceną i listą potraw dostępnych w ramach usługi. Decydując się na zamówienie usługi cateringowej powinno się pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą jasno wyszczególnić własne oczekiwania, a zarazem być także otwartym na jego wskazówki. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze eventów przeróżnego rodzaju to codzienność, zatem doświadczenie uzyskane w tym obszarze powoduje, iż może on podsunąć rozwiązania, które przypadną do gustu wszystkich naszych gości.

Usługi cateringowe – doświadczona kadra kelnerska i doskonałe dania

Przygotowanie dań już dla małej liczby gości bywa ciężkim zadaniem, głównie wówczas, jeśli musimy zrobić to w pojedynkę. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie pozwala zatem zaoszczędzić czas, który przyda się na uzgodnienie innych ważnych aspektów wydarzenia. Jest to też możliwość poczęstowania zaproszonych fenomenalnymi posiłkami przyrządzonymi przez doświadczonych szefów kuchni. Warto przy tym podkreślić, iż ważną cechą dań oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich kompozycja na stole. Ponadto podmioty, które podejmują się obsługi dużych eventów zapewniają także własną doświadczoną kadrę kelnerską.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]