Kliknij tutaj po więcej informacji o lotnisko Balice parking.

Możliwość przybycia także w najbardziej odległe zakątki świata, komfort i szybkość – to najważniejsze plusy podróży lotniczych, które spowodowały, że tego rodzaju transport zyskał duże uznanie. Wyjazd, którego elementem jest przelot, łączy się jednak z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie problem dostania się do portu lotniczego – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przebyć wiele kilometrów. Tak długą drogę najwygodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te i inne problemy związane z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Tani parking przy lotnisku w Balicach – leć bez trosk, twój pojazd jest bezpieczny

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu zaplanować swój wyjazd tak, by do lotniska dojechać swoim samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. W tym czasie nie muszą naturalnie zamartwiać się o swoje auto, ponieważ parking zapewnia jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą ochroniarze, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja elektronicznej rezerwacji, toteż nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na zostawienie auta. Parking jest ponadto w całości utwardzony, co jest ogromnie istotne w czasie silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na pomoc jego zespołu

Jeżeli wybierzemy skorzystanie z usług świadczonych przez parking strzeżony w okolicy portu lotniczego możemy liczyć też na liczne udogodnienia, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest naturalnie sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Poza tym kierowcy mogą liczyć na asystę załogi parkingu w nagłych wypadkach, jak np. rozładowanie akumulatora lub obniżenie ciśnienia w oponach.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]