Szukasz pełnej oferty przekąsek cateringowych? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na https://lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Urządzenie nawet ogromnej imprezy nie jest kłopotem, gdy mamy wiele czasu na zamawianie niezbędnych produktów i napojów, jak również następnie własnoręczne preparacja z nich apetycznych przekąsek dla uczestników uroczystości. Wprawdzie nie wszyscy mają taką możliwość, lecz nie oznacza to też, iż powinno się odpuścić pomysł świętowania istotnej rocznicy. W takim przypadku zalecamy zamówić usługę tzw.cateringu kanapkowego.

Co charakteryzuje finger food catering?

Finger food catering, a po polsku catering kanapkowy, to oferta kierowana w głównej mierze do klientów biznesowych, jakkolwiek zamawiają ją coraz częściej również rozmaite instytucje i osoby prywatne organizujące szykowne bankiety. Polega ona na zaopatrzenie uroczystości w dania w wariancie finger food, czyli drobne przekąski, które da się skonsumować na stojąco i nie używając sztućców. Perfekcyjny finger food nie wymaga nawet użycia talerza – to dosłownie zakąska na “jeden kęs”. Finger food to najczęściej tartoletki warzywne oraz owocowe, sandwicze lub koreczki. Ta wersja cateringu wyśmienicie zdaje egzamin na eventach, podczas których organizatorom zależy na ogólnej interakcji osób. Umożliwia on prowadzenie długich pogawędek i jednocześnie nie redukuje kontaktu tylko do osób siedzących przy jednym stoliku.

Catering kanapkowy – znakomita opcja dla bankietów urządzanych w małych aulach

Zamówienie przygotowania cateringu kanapkowego firmie zewnętrznej ma sporo atutów, które docenią zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Po pierwsze, dzięki niemu rozwiązuje się kwestia związany z rozstawieniem stołów oraz stresu z usadzaniem uczestników wydarzenia. Przekąski oraz gorące i zimne napoje postawione są na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy chcą. Jest to niezwykle wygodne zwłaszcza w niedużych salach, gdzie ustawienie właściwej liczby stolików byłoby niełatwe. Catering przekąskowy mimowolnie powoduje też, iż bankiet ma mniej formalną, bardziej wyluzowaną atmosferę. Trzeba podkreślić, że menu z poręcznych przekąsek jest z reguły tańsze aniżeli wykwintne obiady, a dodatkowo zapewnia większą możliwość dobrania ich do wyborów żywieniowych uczestników imprezy. Co istotne, catering kanapkowy nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to często stanowiło poważną przeszkodę przy urządzaniu spotkań w siedzibach firm.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]