Zamów projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków na joannaklusak.com.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma niezmierny wpływ na nasz nastrój. Należy zatem zadbać o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszystkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają najczęściej trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz często nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. By jego sugestie zostały urzeczywistnione, zwykle potrzebny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]