Nie zwlekaj! Sprawdź aktualną ofertę domu weselnego w dobrej cenie.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary oraz zaproszeni goście będę pamiętać przez kilka miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli państwo młodzi zechcą urządzać przyjęcie dla znacznej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, któremu będą musieli stawić czoło, jest wybranie najlepszego domu weselnego, w którym goście spędzą ten niepowtarzalny wieczór w komfortowych warunkach.

Lokal na wesele – wybierz wszechstronną obsługę

Poszukując sali na wesele para młoda musi rozważyć kilka znaczących okoliczności. Przede wszystkim musi znać ilość uczestników wesela, by uzyskać pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, by mieli salę taneczną. Prócz tego narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca ślubu znajduje się sala weselna i czy dojazd do niej będzie łatwy. Jeżeli na ślub poproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innym mieście, warto szukać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się bogata sieć hoteli. Kolejnym zagadnieniem jest sama organizacja wesela, a więc ułożenie menu, znalezienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej i przystrojenie stołów . Takie obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie wszechstronnej organizacji wesela.

A może pałac na przyjęcie weselne?

Narzeczeni z południa Polski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą wyprawić zabawę weselną w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach przyjęcia weselne wyprawiane są od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się olśniewającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi pomieścić ok. 130 osób. Wesele może zostać wyprawione także w plenerze przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała około 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że zlokalizowany jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Dojazd orszaku ślubnego z kościoła do Pałacu nie powinien zwykle trwać dłużej niż 30 minut.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]