Sprzątanie strychów i piwnic Kraków - usługa na miarę Twoich potrzeb.

W dużej części domów obecne są piwnica i strych. Zazwyczaj miejsca te przeznaczone są na składziki na najróżniejsze starocie. Zwykle wszystko to, czego nie używamy, wynosimy bądź na strych, bądź do piwnicy. Co wówczas, gdy ta lekceważona powierzchnia domu okaże się być nam niezbędna? W takim wypadku dobrze jest postawić na pomoc profesjonalnej firmy, która w swojej ofercie ma opróżnianie piwnic, a także strychów.

Sprzątanie strychów i piwnic – co uprzątnąć firma?

Opróżnianie piwnic i strychów to usługi, które cieszą się zwiększającą się popularnością. Stawiają na nie ci, którzy z rozmaitych przyczyn muszą posprzątać ogromną powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Fachowa firma może wywieźć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy naprawdę wszystko. W grę wchodzą nie tylko drobne przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale też meble lub niedziałający telewizor. Utylizacja starych mebli, którą prowadzą firmy działające i w małych i w dużych miejscowościach, to świetny wybór, jeśli na strychu bądź w piwnicy przechowujemy nieużywane fotele, kanapy, szafy bądź meblościanki. Wyniesienie ich bez wsparcia i pomocy jest ogromnym wyzwaniem. Należy pamiętać, że na ogół na terenie małych gmin, takich dużych przedmiotów można pozbyć się jedynie 2-4 razy do roku, ponieważ zakłady gospodarujące odpadami nie podejmują się wywozu takich rzeczy częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze proponują fachowe firmy?

Specjalistyczne firmy zajmujące się sprzątaniem piwnic oraz strychów są w stanie nie tylko wynieść z tych miejsc znajdujące się w nich odpady i niepotrzebne przedmioty. W ofercie znaleźć można też podstawienie właściwego pojemnika na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi zbędne przedmioty, troszcząc się o ich zgodną z obowiązującymi przepisami utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba też przez moment uczestniczyć w całej procedurze! Pracownicy firmy zatroszczą się o to, by w czasie prac wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów.

Lokalizacja:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]