Kliknij tu, aby zamówić catering na wesela.

Imprezy okolicznościowe, które są z reguły ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo śluby, chrzciny bądź komunie, od dawna nie są już urządzane w domu jedynie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Współcześnie są to imprezy, w których uczestniczy nieraz blisko sto osób. Jasne jest więc to, iż jedna osoba nie jest w stanie w pojedynkę ułożyć menu, a następnie przygotować i zaserwować dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy świętowanie ma trwać wiele godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też wynikł wysoki popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – apetyczny obiad, który zachwyci gości

Organizowanie zabawy weselnej to duży stres, wywołany licznymi godzinami poświęconymi na dobór wystroju sali, przygotowanie zaproszeń , ustalanie listy gości oraz szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również konieczność dostarczenia wystarczającej ilości napojów oraz przekąsek serwowanych w trakcie zabawy, a co istotne – przyrządzanie ciepłego obiadu, który urzeknie gości i zgromadzi ich wszystkich przy stole. Obiad na przyjęciu weselnym musi mieć należytą oprawę. Zaproszeni przecież oczekują tego, żeby stoły były wspaniale ozdobione i prawidłowo nakryte, dania były apetyczne i atrakcyjnie ułożone na talerzach, a także żeby obsługa na czas donosiła biesiadnikom kolejne posiłki. Taki stopień organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych kelnerów, managerów oraz kucharzy, obytych w obsłudze imprez zarówno w salach, jak i tych organizowanych pod gołym niebem.

Kartę dań przyjęcia weselnego skompilujesz z propozycji firmy cateringowej

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego rządzi się swoimi regułami, zarówno w przedmiocie zabaw dla zaproszonych, jak i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe na ogół posiadają przygotowane uprzednio menu sugerowanych dań głównych, deserów oraz trunków pasujących do konwencji wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy albo zdobyć tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej pracownikiem. Klient może więc samodzielnie złożyć kartę dań z proponowanych potraw. Warto jednakże zaakcentować, iż firmy świadczące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe pomysły i często na prośbę klienta są gotowe przyrządzić unikalne kompozycje dań.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]