Balice parking. Zdobądź więcej wiadomości.

Latanie jest popularnym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dojechać do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go postawić w trakcie naszego wyjazdu?

Parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy postawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co zapewniają parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają również inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]