Uzyskaj więcej informacji o lotnisko Kraków parking długoterminowy.

Wyjeżdżasz na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Parking przy lotnisku – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Polsce. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobęparkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa parkujących aut pilnuje monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze sporą ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich pakunków w autobusie bądź pociągu.

Czy warto z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Sporym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking proponuje także darmowy dowóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna online bądź przez telefon – ekspresowo i bez trudności, a anulowanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) albo przelewem bankowym. Dodatkowym pozytywem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]