Zajrzyj tu, aby zamówić sprzątanie grobów Kraków.

Wygląd miejsc spoczynku naszych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Często niestety nie znajdujemy czasu, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy groby zlokalizowane są w tym samym miejscu, w którym żyjemy. Szczególne problemy zaczynają się zaś, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy w innej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to jednak, że groby muszą pozostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Dlaczego powinniśmy zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na taką pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm nietrudno znaleźć również ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują także pochodne usługi, takie jak zakładanie ławek lub doradztwo przy dopełnieniu administracyjnych formalności oraz korekty liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Stawki, które musimy zapłacić osobom czuwającym nad grobami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od zakresu usług – jeśli decydujemy się na tylko pojedyncze czyszczenie, wydamy od 30 do 40 zł. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by firma czyściła nagrobek regularnie, musimy pogodzić się z wydatkiem rzędu 400 zł co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, iż koszty zależne są również od rozmiarów grobów, zaś najdroższe okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]