Jeżeli chcesz zlecić uszczelnianie okien Warszawa, kliknij w to miejsce.

Odczuwasz chłód wiejący od okna lub ewentualnie drzwi balkonowych? To bezbłędny znak, że konieczne jest uszczelnianie okien. Wykonuje się je w różnych sytuacjach – po zamontowaniu okien w nowo zbudowanych mieszkaniach, jednak oraz w oknach kilkuletnich, w których zużyły się uszczelki. Dowiedz się, na czym polega uszczelnianie okien oraz z jakiej przyczyny jest tak ważne!

Na czym polega uszczelnianie okien?

Uszczelnianie okien to nic innego jak asekuracja okien odpowiednimi materiałami, żeby przez nieszczelności nie uciekało ciepło powietrze. Wedle badań przez nieszczelne okna ma prawo wydostawać się z mieszkania nawet 30% ciepła! To wszystko przekłada się komfort mieszkania, ale oraz na rachunki – wobec tego prawidłowe uszczelnienie okien jest niesłychanie istotne.
Uszczelnianie okien realizuje się od wewnątrz oraz od zewnątrz. W obu tych przypadkach stosuje się inne materiały – do uszczelniania okien od wewnątrz używa się przede wszystkim silikonów, folii paroszczelnych i innych materiałów paroizolacyjnych, a do uszczelniania okien od zewnątrz – taśmy z pianki, folii i innych materiałów paroprzepuszczalnych.

Kiedy wezwać profesjonalistów od uszczelnienia okien?

Jeżeli odczuwasz chłód wiejący od okien, świadczy to o tym, że z pewnością trzeba je uszczelnić. Przyczyną konieczności wykonania uszczelniania okien ma prawo być zużyta uszczelka, jednakowoż też błędy montażowe.
Uszczelnianie okien należałoby też zrealizować zawsze w nowym domu lub mieszkaniu (po wybudowaniu bądź też odbiorze). Zawodowcy zadbają o to, żeby w miejscu, w jakim miejscu ościeżnica łączy się z murem, nie było jakichkolwiek szczelin i zastosują należyte materiały izolacyjne.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]