Sala na 18 urodziny Kraków - ta niezwykła oferta Cię usatysfakcjonuje.

Często w przypadku imienin, różnych rocznic czy urodzin nie organizujemy spotkań z rodziną i przyjaciółmi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Ale zdarzają się takie momenty przełomowe życia, których stosowne celebrowanie jest w zasadzie obligatoryjne, a jednym z nich jest zdecydowanie ukończenie 18 lat życia, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wynająć salę na osiemnaste urodziny czy zorganizować przyjęcie w mieszkaniu?

Wraz z nadejściem 18 urodzin zachodzi wiele zmian w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła pić i kupować napoje alkoholowe, brać udział w wyborach, może pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych czy zaczyna płacić podatki. Lecz kończąc 18 lat z rzadka myśli się o tak oficjalnych zagadnieniach – dla nastolatków najważniejsza jest możliwość zorganizowania pamiętnej imprezy z kolegami. Da się znów zrobić “domówkę”, ale czy taka zabawa będzie się bardzo wyróżniać na tle innych? Oczywiście, że nie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest zamówienie lokalu na osiemnastkę. Na ogół paru znajomych postanawia zorganizować razem imprezę urodzinową, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnego lokalu, ale przy tym pozwala na ograniczenie jednostkowych kosztów. Poszukując miejsca na zabawę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących dużą salę taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), jak również na salach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która zapewni pyszne przekąski imprezowe. Chciałbyś się bawić na powietrzu? Wyszukaj salę urodzinową z dostępem do ogrodu – w sezonie letnim można rozłożyć w nim duży namiot i wyprawić spotkanie z grillem.

O czym jeszcze należy pamiętać, kiedy organizujesz osiemnastkę?

Wszyscy wiedzą, że zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi dorośli nie stronią od alkoholu. Zalecamy w związku z tym obligatoryjnie zatroszczyć się o to, aby niepełnoletni, a przecież może ich nie brakować wśród obecnych gości, nie miały dostępu do napojów z alkoholem.

Właściwy wygląd sali też jest niesłychanie ważny, by uczestnicy całkowicie oddali się atmosferze zabawy. Polecamy więc wybrać lokal na urodziny, który zadba o udekorowanie ścian według podanych sugestii oraz optymalnie rozstawi stoliki z przekąskami i napojami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na zabawie urodzinowej idealnie sprawdzi się menu kanapkowe, bazujące na niedużych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo zjeść bez konieczności siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dobierze kartę dań zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do finansów oraz finansów klienta.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]