Balon na wino to doskonały prezent dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Balon do wina – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako oryginalny prezent dla znajomych – baniak do wina wypełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji jubileuszu, imienin, urodzin, rocznicy ślubu bądź obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także doskonała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, osiemnastek i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy szczegół gąsior do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chcesz uraczyć gości domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przeniesiesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. 5-litrowe baniaki na wino wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]