Pod tym linkiem zdobędziesz więcej szczegółów o ofercie Cadxpert.

Jedną z wiodących na krajowym rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D jest CadXpert. Ważnym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada urządzenia do druku przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Następnym filarem są usługi: drukowanie 3D, projektowanie 3D oraz skanowanie 3D, jak również możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o 3 technologie: PolyJet, FDM oraz SLA, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach SLA, SLS, PolyJet, FDM oraz DMLS.

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D i drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, jak również jedynym dystrybutorem drukarek 3D MakerBots oraz sprzętu firmy Formlabs. To najszersza w Polsce oferta aparatów do druku 3D – przeszło 20 modeli drukarek 3D i kilkanaście różnych skanerów 3D. Prócz tego CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym także tworzywa specjalistyczne, takie jak: Nylon 12 CF, Antero 800 NA oraz inne (biokompatybilne, dentystyczne, inżynieryjne, elastyczne itd.). Prócz materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów firma CadXpert oferuje również filamenty, żywice fotopolimerowe i inne materiały używane do druku 3D.

CadXpert – wszechstronna obsługa posprzedażowa

Asortyment firmy CadXpert jest skierowany zarówno do przedsiębiorców, profesjonalistów i reprezentantów różnych sektorów (urządzenia marki Stratasys), jak i klientów indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D marki MakerBot). CadXpert działa jako sklep internetowy, posiada także showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto potrzebuje skonsultować z ekspertami możliwości techniczne dowolnego sprzętu z asortymentu CadXpert, swój projekt czy jest po prostu zainteresowany procedurą wydruku 3D, powinien przyjechać do krakowskiego showroomu. CadXpert zapewnia również wszechstronną obsługę posprzedażową: opiekę serwisową oraz pogwarancyjną, szkolenie z obsługi kupionych urządzeń czy pomoc techniczną i merytoryczną.

Drukarki 3D – na kieszeń małych oraz średnich przedsiębiorstw

Jak kształtują się koszty urządzeń do druku przestrzennego – skanerów oraz drukarek 3D? Profesjonalna drukarka czy skaner kosztują tyle, iż już nieduże albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie na nie pozwolić. Zainwestowanie w profesjonalne narzędzia do druku 3D szybko się zwróci – w ramach branż, jak między innymi odlewnictwo, stomatologia, medycyna czy motoryzacja, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, zamiast zlecania tych czynności, będzie namacalną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Rynek narzędzi do drukowania przestrzennego żywiołowo ewoluuje – a co za tym idzie, pojawiają się nowe technologie oraz możliwości, na które niegdyś mogły sobie pozwolić tylko gigantyczne koncerny. Współcześnie – dzięki obniżeniu cen materiałów do druku 3D i samych drukarek 3D – dostęp do nich uzyskały również mniejsze firmy, te z o wiele skromniejszym budżetem. Narzędzia do drukowania 3D są stale ulepszane i rozwijane, z miesiąca na miesiąc spada koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do drukowania przestrzennego ma szereg zalet, do głównych z nich zaliczyć należy redukcję kosztów oraz przyspieszenie procesu produkcji.

Lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]