Zdobądź więcej informacji o ofercie producenta drzwi drewnianych.

Oknostol to przedsiębiorstwo, które może pochwalić się wieloletnią praktyką w wytwarzaniu wszelkiego rodzaju elementów drzwi i okien drewnianych. Lata obecności na polskim rynku spowodowały, iż jego specjaliści gwarantują konsumentom najwyższą jakość usług oraz sporządzanych produktów. Ramy okienne firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich najwyższa funkcjonalność, ale też ich solidność, osiągnięte za sprawą zastosowania w trakcie ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdują się również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu i montażu modułów stolarki otworowej ekspertami firmy kieruje troska o osiągnięcie czterech ideałów: zadowolenia użytkownika, absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich wysokiej jakości, jak również pełnej wygody użytkowania.

Oknostol – producent okien i drzwi drewnianych z Małopolski

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien charakteryzuje się dużą dbałością o jakość własnych wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar produkowane przez tę firmę to bardzo dobre rozwiązanie dla wymagających klientów szukających w pełni funkcjonalnych oraz trwałych produktów. Gwarantują one lokatorom najwyższy komfort – skutecznie tłumią hałasy z zewnątrz oraz tworzą znakomitą izolację termiczną, co jest istotne nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle dużą wagę przykłada też do kwestii bezpieczeństwa swoich produktów, dlatego wyposaża się je w systemy antywłamaniowe. Wszystko dopełnia ich niesztampowy, interesujący design. Drzwi drewniane Oknostol wytwarzane są tylko z materiałów najwyższej klasy, toteż utrzymują przez wiele lat zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Producent drzwi drewnianych – bezpłatne doradztwo

Ten oferujący drzwi wewnętrzne producent z Małopolski pozostawia w tyle konkurencję także w sferze kontaktów z klientami. Każda osoba korzystająca z usług Oknostol otrzymuje darmową konsultację przy wyborze właściwego modelu drzwi, jak również pomiar na miejscu, co da pewność, że zamontowanie drzwi przebiegnie bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zamówienia drzwi drewnianych wykonanych na podstawie ich osobiście przygotowanego szkicu, idealnie dostosowanych do konkretnej wizji. Tyczy się to nie tylko metoda wykończenia ościeżnicy i skrzydła, ale również ich szerokości.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]