Dowiedz się więcej o częściach do samochodów francuskich Kraków.

Samochody francuskich producentów są najczęściej nabywanymi markami przez polskich kierowców. Są lubiane przede wszystkim ze względu na dużą przystępność – zarówno jeśli chodzi o same samochody, jak i przeznaczone do nich części zamienne – oraz przystępną cenę. Wyjątkowo popularnymi w naszym kraju francuskimi markami są Peugeot, Citroen oraz Renault. Znacznym uznaniem pochwalić się mogą także samochody firmy Dacia, która, pomimo iż pochodzi z Rumunii i właśnie tam znajdują się fabryki produkcyjne, należy do koncernu Renault. Ogromne powodzenie tych marek w naszym kraju to świetny pretekst ku temu, aby podpowiedzieć, gdzie zaopatrywać się w części do aut francuskich.

Części do aut francuskich, które często wymieniamy

Jeśli idzie o często psujące się części do samochodów francuskich, prym wiodą oczywiście podzespoły ulegające zużyciu w warunkach zwykłego użytkowania oraz płyny eksploatacyjne. Są to przede wszystkim opony i żarówki, tarcze i klocki hamulcowe, jak również płyn hamulcowy, olej do skrzyni biegów i silnikowy oraz płyn chłodniczy. Ponadto każda marka – a wręcz każdy model – ma części, które bardzo często się psują. Mogą to być na przykład oświetlenie, silnik, zamki, elementy układu zawieszenia, układ wydechowy lub hamulce.

Gdzie wygodnie i szybko nabyć części do samochodów francuskich?

O ile dysponujemy niezbędnymi umiejętnościami, część awarii można zlikwidować samodzielnie. Pozostałe natomiast wymagają stosownego sprzętu, spotykanego właściwie tylko w serwisach. Niezależnie od tego, czy chodzi o zaopatrzenie warsztatu, czy może o naprawę auta, części do samochodów francuskich najlepiej kupić przez internet, w sklepie specjalizującym się w sprzedaży podzespołów danej marki.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]