Zainteresowany Citroen części Kraków? Skieruj się tu.

Citroen jest marką ze stuletnią tradycją, od dziesięcioleci znana dobrze polskim kierowcom. Jej pojazdy w naszym kraju są cenione z uwagi na przystępną cenę, szeroką dostępność oraz przede wszystkim za znaczną ilość warsztatów wyspecjalizowanych się w ich serwisowaniu. Największą powodzeniem cieszą się takie modele jak C-Crosser, Jumper, C4, C5, C6, C-Elysse, Nemo, Saxo, Xantia i Xsara. Rzecz jasna, podobnie jak pojazdy pozostałych marek, nie są one bezawaryjne, więc właściciele samochodów od francuskiego producenta powinni być gotowi na to, iż prędzej czy później będą musieli nabyć części zamienne.

Części zamienne Citroen – co zamawiamy najczęściej?

To, które części z reguły pierwsze odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione głównie od danego modelu – każdy z nich ma swoje wady, z których wynikają inne awarie. W pierwszej kolejności warto na pewno napomknąć o płynach, które zużywają się na skutek normalnej eksploatacji samochodu. Są to przede wszystkim płyn chłodniczy, płyn hamulcowy, olej silnikowy i czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji. Systematycznych wymian, których ze względu na bezpieczeństwo nie wolno lekceważyć, potrzebują też elementy układu hamulcowego: klocki i tarcze.

Gdzie łatwo i ekonomicznie zdobyć części do Citroena?

Najlepszą opcją będą zawsze oryginalne części Citroen – te od innych producentów, nierzadko pochodzące z chińskich manufaktur, w wielu przypadkach charakteryzują się niską jakością, co negatywnie oddziałuje na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dlatego posiadacze aut Citroen w części zamienne powinni zaopatrywać się w sklepach specjalizujących się w sprzedaży modułów do francuskich samochodów. Jeśli w pobliżu żaden z podobnych nie działa, wszystkie potrzebne elementy można zamówić przez internet.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]