Chcesz zamówić derki dla koni? Wejdź na http://tinyurl.com/y7r4vfov.

Derka nakrycie dla konia, które służy do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego oraz osłony przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można dziś nabyć w internetowych sklepach jeździeckich? Czym się charakteryzują?

Derki dla koni – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego zad, tułów, a w niektórych przypadkach także szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, polarowe, osuszające, padokowe, a także stajenne. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często używane są również derki wykonane z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę ruchów.

Derka dla konia – akcesoria dodatkowe

Dobrze dobrana derka to nie wszystko – istotne są także specjalistyczne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie w miejscu, a także zapewniają koniowi dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie m.in wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wskazany adres gwarantuje pełną wygodę zakupów.

Lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]