Zobacz, gdzie zamówić najlepszą drukarkę 3D.

W asortymencie CadXpert odnajdziesz tylko drukarki 3D od najlepszych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad trzech dekad – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania oraz maszyny. Oszacowano, iż używając drukarek 3D oraz drugich urządzeń Stratasys można aż o 90 procent zredukować koszty produkcji i czas poświęcony na proces produkcyjny. Nadrzędne idee pracy specjalistów firmy Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych usług i produktów, jak również wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu i przemysłu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Drugim uznanym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta marka na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs produkuje bardzo zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLA i SLS. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w autorskiej, nowatorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest typem technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia Formlabs – cechuje się prostą obsługą oraz funkcjonalną budową. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Zdecydowanie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz szybkością druku, a także dokładniejszym odzwierciedleniem najmniejszych elementów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dzięki temu można uzyskać jednakowe prototypy, do czego dąży się głównie w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot konstruuje wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej marki są w szerokim zakresie wykorzystywane w przeróżnych branżach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu innych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany druk jest precyzyjny i solidny, a w czasie procesu drukowania nie zdarza się przesunięcia warstw ani nie pojawiają się wypaczenia.

Lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]