Co warto wiedzieć o kolczyki sztyfty?

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, rzutuje nie tylko wykorzystany do ich wyrobu metal, projekt i ozdobne minerały, ale także typ mocowania. Na rynku dostępne są różne rodzaje zapięć – na przykład długie bigle lub niewielkie sztyfty. Te ostatnie to najlepszy zakup dla wszystkich Pań, które lubią prostotę oraz komfort, gdyż małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i są bezpieczne dla ucha. Bardzo ważna okazuje się również różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – są wśród nich modele na specjalne imprezy oraz te, które śmiało możemy nosić na co dzień.

Kolczyki na sztyftach do eleganckich kreacji

Kolczyki na sztyftach okazują się często bardzo eleganckie, a jednocześnie nie rażą nadmiarem. Dobrym rozwiązaniem okażą się niewątpliwie wyprodukowane ze srebra kolczyki wysadzane małymi, szlachetnymi minerałami – turkusem czy bursztynem. Najlepiej pasować będą do skromnych, lecz stylowych kreacji – ich wkomponowanie ułatwiają niewielkie rozmiary i nieskomplikowany projekt.

Kolczyki na sztyftach do pracy

Z tych samych względów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane także do zwykłych strojów. Do pracy dobrze nosić w szczególności kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi minerałami – prezentują się prawie tak dobrze, jak prawdziwe, ale ich ewentualne zgubienie nie okaże się tak bolesne. Sztuczne kamienie, które naprawdę dobrze komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy też dobrze wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego żartobliwą ozdobą.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]