Chcesz zamówić listwy drewniane? Wejdź na https://www.balticwood.pl/oferta/listwy.

Wydają się mało znaczącym detalem, jednakże ich charakter ma ogromny wpływ na wystrój pomieszczenia. Listwy podłogowe, bowiem o nich oczywiście mowa, to detale pełniące funkcje zarówno praktyczne, jak i dekoracyjne. Nie tylko maskują szczelinę dylatacyjną, ale również umożliwiają estetyczne poprowadzenie kabli i ochraniają najniższą część ściany przed poplamieniem i uszkodzeniem, co jest ważne zwłaszcza w pomieszczeniach, w których chodzimy w butach. To na pewno dostateczny argument, żeby nie bagatelizować ich wyboru i drobiazgowo przemyśleć decyzję o kupnie danego modelu.

Listwy podłogowe z drewna i imitacje z MDF albo PVC

Drewno to materiał wszechstronny, który sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnie urządzonych wnętrzach. Szczególnie dobrze zdaje egzamin jednak w tych drugich, gdzie uwydatnia charakter mieszkania i doskonale współgra z eleganckimi meblami bądź dodatkami – zwłaszcza, jeśli chodzi o listwy drewniane z dekoracyjnymi żłobieniami. Dla konsumentów z ograniczonym budżetem rozsądnym rozwiązaniem będą natomiast listwy podłogowe wykonane z PVC lub MDF, które stylizowane na te wyprodukowane z drzewa, w tym również z gatunków egzotycznych.

Nowoczesna listwa podłogowa

We wnętrzach urządzonych w nowoczesnym stylu warto zamontować geometryczne, minimalistyczne listwy. Tak jak w przypadku tradycyjnych modeli, także i te mogą być wytworzone zarówno z litego drewna, jak i innych tworzyw. Współczesne listwy podłogowe cechują się prostą bryłą i stonowaną paletą barw – zwykle w odcieniach beżu, bieli lub szarości, choć dostępne są nawet listwy czerwone i fioletowe. Listwa podłogowa może mieć także nietypowy kolor, jeśli kupimy białą wersję i samodzielnie pomalujemy dowolnie wybraną farbą.

Lokalizacja:
Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: [email protected]