Zobacz, gdzie kupić akcesoria motocyklowe.

Przemieszczanie się jednośladem to przyjemność sama w sobie. Są sposoby na to, aby jazda na na motorze zapewniała jeszcze więcej uciechy, a w tym samym czasie była zdecydowanie bardziej komfortowa i bezpieczna. Pomogą w tym pewne akcesoria, w które kierowcy powinni zaopatrzyć swoją maszynę. Wybór takich akcesoriów motocyklowych jest duży i obejmuje produkty, w których kluczowa jest funkcjonalność, jak i gadżety, które wpływają na estetykę maszyny. Opisujemy kilka najciekawszych i wyjątkowo praktycznych.

Akcesoria motocyklowe, które osłonią kierowcę przed zimnym strumieniem powietrza

Im szybciej się poruszamy, tym bardziej natężony oraz silniejszy nurt powietrza kieruje się w stronę twarzy motocyklisty. Wiąże się to licznymi niewygodami. Silny podmuch wiatru sprawia, że szybciej czujemy chłód. Powietrze o dużej prędkości podnosi także poziom hałasu docierający do kierowcy i powoduje, iż na osłonie kasku rozbijają się owady, co dostrzegalnie zawęża widoczność. Można tymczasem zapobiec tym problemom montując deflektor, który skieruje pęd powietrza w górę.

Jakie inne akcesoria motocyklowe opłaca się kupić?

Praktyczny uchwyt dla pasażera

Motocykliści często oferujący innym wspólną jazdę powinni zatroszczyć się o ich bezpieczeństwo i wygodę. W tym przypadku niezastąpiony okaże się specjalny uchwyt dla pasażera gwarantujący mu lepszą stabilność.

Tank pady i crash pady

Jazda na motorze niestety jest nieodłącznie powiązana z groźbą wypadku. Rozważny oraz spokojny styl jazdy dalece redukuje to niebezpieczeństwo, lecz nie usuwa go w pełni. Abstrahując od ochrony samego prowadzącego, należy zadbać także o zabezpieczenie pojazdu. Tutaj pomogą crash pady i tank pady, innymi słowy niewielkie moduły, montowane na licznych częściach motocykla (np. do ramy czy na zbiorniku paliwa). Absorbują one większą część energii podczas upadku i chronią lakier przed ewentualnym zarysowaniem.

Lokalizacja:
Legato Motocykle
ul. Mogilska 97
31-545 Kraków

Mob.: +48 697-948-899, +48 697-948-666
E-mail: [email protected]