Więcej o opakowaniach szklanych w hurcie.

Przetwórstwo żywności jest sektorem gospodarki, który póki będzie żyć ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, iż spora część rynku wyrobów spożywczych należy do dużych marek, jest to też sektor, w którym znakomicie radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile znajdą odbiorcę na swój smaczny, niszowy czy też ekologiczny wyrób. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać zabezpieczona tak, aby wyrób dłużej zachował świeżość, a zatem najlepiej w słoiki oraz butelki ze szkła. Atutem tego typu opakowań jest to, iż są ekologiczne, ponieważ poddać je recyklingowi.

Hurtowe kupno butelek i słoików to metoda redukcji wydatków

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży od dystrybutorów adresowane do klienta indywidualnego rozmijają się dużo ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niewielką przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. soki, dżemy lub piwo, będzie zużywać rok w rok nie kilkuset pojemników szklanych, ale ilości znacznie przekraczające liczbę kilku tysięcy sztuk. Zakup butelek i słoików w hurcie jest tym samym dla niego nie tylko formą optymalizacji wydatków, ponieważ zamawiając towar w hurtowych ilościach na ogół można liczyć na znaczny rabat od dostawcy, ale także oszczędnością na kosztach transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego zakupu pojemników ze szkła jeszcze bardziej obniży się, jeśli zamówimy je u lokalnego hurtownika butelek i słoików. W ten sposób także otrzyma je szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu zamówisz butelki i słoiki na palety

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i pojemności słoje oraz butelki szklane doskonałe do przechowywania soków, wina czy piwa. Dowożone są one do zamawiającego na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od wymiarów opakowań – po 500, 1300, a nawet 2700 sztuk wybranego produktu. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi autami transportowymi mogą także odebrać kupiony towar samodzielnie ze składu sprzedającego. Razem z paletą butelek oraz słoiczków hurtowo można dodatkowo kupić większą ilość innych potrzebnych elementów, jak nakrętki, kapsle czy korki pasujące do wybranego rodzaju opakowania.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]