Jeśli chcesz zamówić etykiety na bimber, odwiedź ten adres.

Tradycja dawania prezentów na różne okazje praktykowana jest od wieków i od samego jej zarzewia najchętniej wręczanym i, nie da się ukryć, równie ochoczo akceptowanym upominków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, by nie zabrać butelki na Sylwestra, imieniny bądź ślub. Jak jednakże odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy inni goście pomyślą o tym samym?

Etykiety weselne – butelka alkoholu jako nietuzinkowy podarunek od nowożeńców

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stołach, ale również przyjęło się, że Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu przyjęcia. Taki prezent jest traktowany jako forma podziękowania za przyjazd na ślub. Ale taka butelka z wódką może także przerodzić się w cenną pamiątkę, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Należy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety na wódkę, zamieszczając na nich informację o dniu i miejscu ślubu, imionach Państwa Młodych bądź wyrazy podziękowania. Etykiety weselne można nabyć w najrozmaitszych wzorach i odcieniach, dlatego bez problemu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od imaginacji kupującego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber i inne trunki wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim bądź przyjęciu urodzinowym.

Spersonalizowane etykiety na bimber – dekoruj swoje alkohole

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można dekorować butelki w domowej spiżarni. Jeżeli na własną rękę wytwarzasz wina, nalewki bądź soki, a później dzielisz się nimi z rodziną czy też kolegami przy przeróżnych okazjach, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne zwyczajnej flaszki. Dodatkowo butelki można także oznaczać przy użyciu wielokolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]