Jeśli szukasz blachy na rąbek stojący, odwiedź tę stronę.

Blachy na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie właściwości wyróżniają ją od pozostałych materiałów wykończeniowych? Dlaczego opłaca się ich używać? Przedstawiamy te nowoczesne panele dachowe i sposoby ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – estetyka i trwałość

Blachy na rąbek zdobywają coraz większe grono zwolenników, bowiem znakomicie godzą funkcjonalność z atutami estetycznymi. Świetnie wyglądająca i odporna na uszkodzenia blacha na rąbek stojący może być stosowana zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których niezbędna jest zmiana pokrycia dachowego, jak i współczesnych domach. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach dwuspadowych i płaskich, ale też tam, gdzie więźba jest zawiła. Panele dachowe na rąbek są transportowane na teren budowy w formie niewielkich arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie i stosunkowo łatwo. Tego typu pokrycie dachowe jest niepodatne na rdzę, mocne oraz bardzo dobrze pasuje do różnych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego czy minimalistycznego).

Panele dachowe na rąbek – alternatywa dla popularnych dachówek betonowych

Blacha na rąbek przewyższa standardowe dachówki pod kątem solidności i zastosowanej technologii. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy pokrytej dodatkową warstwą, która gwarantuje protekcję przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak woda bądź promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w licznych wariantach, co umożliwia dostosowanie jej do indywidualnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają również obniżyć koszty związane z budową – zdecydowanie zmniejszają ilość ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Decydując się na wykorzystanie blachy na rąbek stojący, warto nabyć ten budulec wprost w sklepach firmowych.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08