Dacia to koncern motoryzacyjny z Rumunii, który od początku istnienia kooperuje z firmą Renault. Nad Wisłą auta tej firmy wzbudzają olbrzymie zainteresowaniem klientów – są przestronne, wygodne, dostępne w przystępnych cenach, zapewniają pasażerom bezpieczeństwo, a części Dacia można bez trudu kupić w wielu warsztatach samochodowych czy sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Dużo statystyk dotyczących 2018 r. wykazuje, że najchętniej nabywanym modelem Dacii w Polsce był Duster – w omawianym roku kupiono około 10 tysięcy sztuk. Na następnym miejscu plasuje się Dacia Sandero z liczbą blisko 6,5 tysiąca nabytych egzemplarzy. Kupujący ochoczo wybierali również model Logan.

Lampy, układ wydechowy – te części Dacia być może zamienisz

Według opinii właścicieli aut firmy Dacia, zużyciu po kilku latach mogą ulec moduły takie jak np. układ wydechowy, kontrola układu ABS, światła, a także elektronika, jakkolwiek jest to naturalne przy codziennej eksploatacji samochodu. Na szczęście najczęściej ulegające awariom części Dacia można kupić w szeroko zaopatrzonych sklepach online, w których dostępne są zarówno części układu wydechowego, podwozia, jak i akcesoria wewnętrzne aut. Dzięki szerokiej ofercie sklepów można bez problemu zatroszczyć się o każdą, nawet tak drobną część naszego samochodu jak oprawka kluczyka czy spinki nadkola.

Kupuj części Dacia online

Dlaczego warto zamówić części Dacia w sklepie online? Przede wszystkim ze względu na szeroki wybór elementów eksploatacyjnych, a także atrakcyjne ceny. Po asortyment sklepów niestacjonarnych często sięgają nie tylko osoby prywatne, ale także profesjonalni mechanicy samochodowi, którzy poszukują części dla klientów.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]