Sprawdź, gdzie zamówić części zamienne Renault, wejdź na france-car.com.pl.

Samochody Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci cenią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku kupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej się psują?

Nabyłeś wyśniony samochód i chcesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie zaopatrzonych sklepach www. Można w nich zaopatrzyć się w elementy silnika, nadwozia, podwozia i układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu uskarżają się właściciele Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niesprawne podzespoły.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]