Znajdź okiennice dekoracyjne.

Projektując wystrój domu, z reguły nie przeznacza się wiele uwagi na dekorację okien. Zwykle wybiera się szablonowe aranżacje, a więc firany oraz zasłony, które niekiedy łączone są z żaluzjami. Jednak jest jeszcze jedno zyskujące sobie grono sympatyków rozwiązanie – okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Z czego produkowane są shuttersy

Najważniejszą właściwością shuttersów (czy też po polsku – szatersów) jest to, że poziome lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach ozdobnych są ruchome i można ustawiać je pod dowolnym kątem, w zależności od zachcianek lokatorów. Producenci wytwarzają je z listw drewnianych, PCV, jak również z płyt pilśniowych. Okiennice ozdobne shutters montuje się przeważnie na oknach, jednakże równie dobrze będą się prezentować na drzwiach i w szafach. Shuttersy to co prawda dodatek na okna, który w polskich domach wykorzystuje się wciąż stosunkowo rzadko, ale większa część z nas z pewnością w kinie bądź na ekranie telewizora, ponieważ tego rodzaju okiennice są często używane na obszarach z ciepłym klimatem, czyli w RPA oraz w Australii.

Przydatne funkcje ozdobnych okiennic shutters

Shuttersy to dekoracyjne okiennice które nie tylko znakomicie się prezentują, ale mają również zastosowanie. Przy ich użyciu można pasywnie regulować użycie padającego światła: w gorące dni ograniczać nagrzewanie się pokojów, a zimą – zatrzymać ciepłe powietrze przez dłuższy czas. Shuttersy pasują do przeróżnych stylów wnętrz i nie ma przeważnie przeszkód, aby założyć je na zdecydowanej większości okien. Wykonuje i instaluje się je na zlecenie, co przyczynia się do tego, że są zdecydowanie droższym rozwiązaniem aniżeli na przykład żaluzje. Shuttersy jednak nadają wnętrzom nadzwyczaj szykowny wygląd, w wyniku czego wpływają na zwiększenie wartości nieruchomości. Należy dodatkowo uwydatnić, iż shuttersy reguluje się bez użycia linek, co posiadacze psotnych zwierząt oraz rodzice małych dzieci, które mogłyby wplątać się dyndające sznurki, uznają zapewne za dużą zaletę.

Lokalizacja:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]