Sprawdź, gdzie zamówić słoik z kranikiem, wejdź na http://bit.ly/2RJAOx7.

Od wielu lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też wytwarzanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i napojów. Ogromną popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, które mają wiele zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, iż wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają spore pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem jest świetną dekoracją stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on często wykorzystywany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem idealnie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania lemoniad, soków, oranżad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego zaletą jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]