Dalsze informacje o srebrnych wisiorkach.

Magia wisiorków

Każda kobieta docenia unikalną biżuterię. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety możliwość kupowania dużej ilości biżuterii dostępna jest dla nielicznych. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeśli chcesz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki z pewnością Ci to ułatwią.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może być zawieszony blisko przy szyi albo niżej na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Wpływa to na to, jak ozdoba prezentuje się w całości.

Uwagę warto zwrócić także na grubość wybieranego łańcuszka i materiał, z którego go zrobiono. Zdecydować się możemy na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Niezależnie od tego czy szukasz o klasycznym kształcie (owalu, łzy, rąbu itd.) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający przedmioty codziennego użytku, a nawet z bajkowymi postaciami, na pewno uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Szeroką ofertę istnieje również jeśli mówimy materiale z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]