Zamów biżuterię z koralem na https://www.bizutik.pl/bizuteria-z-koralem.

Słowo koral pochodzi od hebrajskiego wyrażenia “gord”, które oznacza amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż posiada właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, są chronione przed negatywną energią i złymi mocami. Co więcej, koral działa wyciszająco na osoby nerwowe i spięte. Symbolizuje bogactwo i niekiedy nazywany jest również drzewem oceanów. Składany w ofierze mitologicznej bogini piękna, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – gustowne uzupełnienie stroju

Mówi się, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą biżuterią. Nie mniej jednak szykowna, właściwie dopasowana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, w związku z czym idealnie nadaje się do casualowych kreacji, ale też na ważne uroczystości. Kamień korala spotykany jest odcieniach: łososiowym, czarnym oraz niebieskim.

Jak biżuteria z koralem może wpłynąć na stan naszego zdrowia?

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu leczniczym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, korzystnie wpływa na układ krwionośny. Osobom skarżącym się na niedokrwistość, zalecić można zakładanie kamienia koralu w formie zawieszki na szyję. Właściwości kamienia korala szczególnie związane są z kobietami. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i zwiększa płodność. Ponadto, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na redukcję stresu i stabilne życie .

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]