Dowiedz się więcej o kapsułkach Lavazza A Modo Mio na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/.

Przedsiębiorstw przetwarzających kawę jest nieprzebrana ilość, jednakże Lavazza ciągle mieści się w czołówce tych cieszących się uznaniem. Mało osób wie, iż początek firmy Lavazza sięga końca XIX w. w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20 dolarów nabył nieduży obiekt handlowy, gdzie przetwarzano ziarna kawy oraz sporządzano ich niepowtarzalne kompozycje. W mgnieniu oka podbiły one serca obywateli miasta. Sto lat później firma Lavazza wciąż oczarowuje aromatem swoich kaw, ustanawiając wzorce także w zakresie kapsułek z kawą.

Kawa w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – można kupić ich zamienniki

Jednymi z często kupowanych aktualnie ekspresów na kawę w kapsułkach są te z serii Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w prestiżowych biurach, jak w naszych kuchniach. Z ich pomocą sporządzenie aromatycznej, pysznej kawy zajmuje dosłownie paręnaście sekund. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednak ograniczać się wyłącznie do kompozycji smaków dystrybuowanych przez tę markę. W tej chwili w sprzedaży znaleźć można mnóstwo odpowiedników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Nieraz kosztują one mniej, ale nadal cechuje je bardzo dobra jakość.

Kto wytwarza zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio?

Najwięcej zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, marki która również pochodzi z Włoch i zajmuje się sprzedażą kapsułek z kawą do licznych znanych ekspresów tego rodzaju. Wytwarza ona zarówno kawy będące pyszną kompozycją arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej połączeniem z robustą (Intenso Gola czy Cremoso Invidia), jak również napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), popularnego włoskiego alkoholu (Sambuca) oraz orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]